alistronka / Wiersze życzenia / Wiersze życzenia 2
~Nieważne czy marzenia spełniają się w snach, czy w rzeczywistości. Ważne, że w snach dają nam siłę aby o nie walczyć...~ 

Wiersze życzenia na

 dzień dobry i dobranoc.

Na dzień dzisiejszy życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Ci przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność, przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości! "Bo zwyciężać mogą Ci co wierzą, że mogą" Miłego tak pieknego dnia.


Taki żart zrobił sobie wieczór... zapalił świeczki, nalał dobrego wina, w poezji i muzyce utopił smutki, zapalił kominek i ukołysał, po co wieczorze? taki ładny wieczór... Udanego wieczoru a potem pięknej nocy.


NIEKIEDY WYSTARCZY … kilka słów powiedzianych przez telefon… Czasami wystarczy kilka chwil skradzionych, ciepło czyjejś dłoni pochwycone w biegu, czyjś uśmiech znany wyłowiony w tłumie, który wracał będzie nocą bezsenną, kiedy gwiazdy płaczą …. Do szczęścia trzeba tak bardzo niewiele… wystarczy, że będziesz na odległość ręki, na głębokość wzroku, na słyszalność serca… wystarczy, że słowa wyrosną jak mosty… chyba najtrudniej spełnić marzenia te najbardziej proste. Oby noc, która nadchodzi, była dla ciebie dobra, oby dała wytchnienie, ukojenie bólu, piękne sny...


Budzi się nowy dzień niepowtarzalny unikatowy zupełnie wyjątkowy Uchwycić go trzeba mocno bo dzisiaj okazja się nadarza żeby świat uczynić lepszym bardziej przychylnym i ciepłym. By znowu można było przyjść bez uprzedzenia na ławce u sąsiada posiedzieć bez ograniczenia wyjść na spotkanie z drugim człowiekiem nie dbać o czas upływający ani o włos siwiejący bo życie to krótka chwila która jak dzień powszedni przemija Przemija bezpowrotnie dlatego dziś i teraz żyj pięknie i godnie.

Przyjaciela prawdziwego czujesz gdy jest zaraz, gdy go potrzebujesz I nie ważne jak w tej delikatnej materii nazywasz : Przyjaźń czy Miłość; jest skarbem jedynym, darem serca, bo przychodzi sama, prawdziwa. Miłego wieczoru . spokojnej nocy.


...........…Uśmiechnij się do mnie - - Tak ładnie Cię proszę. Wiesz dobrze, że ja Smutku nie znoszę. Opowiedz mi coś wesołego, Bo ja lubię się śmiać ze wszystkiego: Z deszczu - bo robi tyle hałasu gdy pada. Z wiatru - bo gwiżdże radośnie, Z chmurek - co wędrują jak stada Zbłąkanych owieczek co dnia. Powiedz - że Ty też lubisz się śmiać, To taka pyszna zabawa. Cóż komu po łzach, Gdy świat do radości nas zaprasza… Uśmiechu i słońca przez cały dzień życzę .

Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody… Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się, uśmiechaj się.

Na początek tygodnia : Podaruję Ci barwę łąki, która tęczą zalewa świat Podaruję Ci błękit nieba wraz z nim słońca złotego blask Podaruję Ci świergot ptaków, co z radością witają dzień Podaruję Ci piękno nocy, która wszystko otula snem Moje dary jak powiew wiatru w płatkach róży ukryły się Są tam gwiazdy i promyk słońca i słowika przepiękny śpiew Jeśli tylko pragniesz odczytać któryś z darów nie pytaj mnie Poproś różę ona odpowie Tobie o nim w cudownym śnie. Cudownego dnia ,pełnego wrażeń .


… Z zachodem słońca wszystko się zmienia sny na poduszce cicho siadają dzień gaśnie zmęczony śle dowidzenia tylko marzenia nie zasypiają... żyją swym życiem i proszą spełnienia przynoszą na chwilę ukojenie to nic że czasami tak bolą pragnienia dziękuję losowi za ich istnienie Uroczego wieczoru i spokojnych snów


..Zaczarujmy świat... by był słoneczkiem dnia. Zaczarujmy uśmiech... by pozostał na zawsze wśród nas. Zaczarujmy słowa by tuliły w promieniach dnia. Zaczarujmy dzień by każda chwila uśmiechem się kończyła i szczęście przynosiła. Pozdrawiam cieplutko ..i życzę Miłego Dnia


Zmrok już zapadł Wszystko usnęło tylko nie gwiazdy i nie ja Zapadła cisza na całym świecie a ja wsłuchuje się w szepty płynącej muzyki i marzę Niech Noc będzie cichą otuchą po trudach dnia. Niech sny będą marzeniami podszyte na wstędze szczęścia. Niech rankiem promyk słońca spowije uśmiechem Twe usta. Zaśnij wtulony w poduszkę.


… Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła. .[Victor Marie Hugo….Dziś zamienię się w ptaka By wznieść cię wysoko Ukołyszę kolebką obłoków Utkaną z samych marzeń Ogrzeję ciepłem słońca Podmuchem wiatru przypędzę nadzieję Nauczę wiary w dobro Jak prawdziwy przyjaciel ..Miłego Dnia .


Każdy szuka miejsca w sercu innego człowieka, choć nie wie, co na niego w tym sercu czeka. Tak bardzo potrzeba nam zrozumienia , czasami słów pocieszenia, czasem zwykłego milczenia. Trzeba nam tak niewiele, być sobą zawsze dla siebie, a dla kogoś być Przyjacielem... Ślicznego dnia życzę.

Tam nad wzgórzem gdzie zamczysko stało kiedyś przed wiekami księżyc srebrem zamigotał w pogawędce swej z gwiazdami. Na tej smudze pełnej marzeń tkliwość nocy rozwiesiłam i dla Ciebie w kołysance serca bramy uchyliłam… Niech dotykiem czułych myśli splecie jutro czarujące słodkie jak kropelki miodu uśmiechnięte i gorące. Pięknego wieczoru i nocy z sennymi marzeniami życzę.

Czasami slów pocieszenia, czasem zwyklego milczenia. kazdy chcialby znalezc przystan od zycia znoju, wsróD zmartwien i burz- mala,cicha oaze spokoju. to dziwne,ze tak dazymy- by znalezc w zyciu nadzieje, choc los uparcie gnebi i w twarz glosno sie smieje. kazdemu potrzeba czasem, by ktos utulil w rozpaczy. kto raz chociaz przezyl rozpacz- wie ile to znaczy. to dziwne gdy o tym pomysle. -trzeba nam tak niewiele. byc soba zawsze dla siebie, dla kogos-byc przyjacielemNiech Twój dzisiejszy dzień będzie dniem pełnym szczęścia,słońca i radości pozdrawiam.

«♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ «♥» DZIEŃ DOBRY ♫♥Ulotne, krótkie i szalone♥ Szczęście♥ bardzo upragnione Nie patrz na to co ♥jest w tyle Bo nasze♥ życie to tylko chwile. Ciesz się słońcem Ciesz się chmurą Wtedy♥ będziesz tylko♥ górą. Optymizmem zarażaj ludzi Niech się w Tobie ♥radość budzi Słuchaj♥ ptaków Słuchaj lasu I dla siebie znajdź trochę czasu. Pamiętaj,♥ że życie ♥to jest świat W ♥którym możesz rozkwitać jak kwiat.♫♥ «♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ «♥» Miłego dnia życzę .


Dzisiaj... obiecuje księżyc srebro roztańczonych gwiazd paletę a do tego worek marzeń najcieplejszych spojrzeń w świecie noc granatem się uśmiecha tka kobierce życzliwości dobrem ciepłem i miłością na Twych szlakach pragnie gościć. Miłego wieczoru i spokojnych snów .

W smugach świateł … pasemka. Po nich biegną me słowa, bo pomyślną moc wiatrów los dla Ciebie w nich schował. W kręgu ramion zatrzymaj ich pogodne widzenie, pląs tęczowej struktury, ciepło, słodycz i zieleń... Pięknego wieczoru w gronie sercu bliskich a nocy jeszcze piękniejszej życzę.


Noc zwie się ptaków opiekunem, więc ciepłem srebrnobiałej smugi niech ukołyszą się Twe myśli - a noc Twe myśli bardzo lubi… Objęty czasu ramionami przejrzystość ranka ujrzeć pragniesz - niech ukołysze noc Twe serce tyle tkliwości jest w nim na dnie… Miłego wieczoru i spokojnej nocki .

Piosenkę nocy Ci zaśpiewam srebrną od pyłu gwiazd, księżyca i szeptu, co się polem niesie gdy mrok pomiędzy źdźbła przemyca tajemne kształty myśli sennych, koloryt roześmianych marzeń, ślady kojących słów i gestów kuszącą słodycz, miłe twarze. Miłego wieczoru i spokojnej nocki.

ღ♥ღBzy liliowe już zakwitły,ღ♥ღ Konwalie pachną wokół,ღ♥ღ Owady urządzają gonitwy,ღ♥ღ Słychać brzęk pszczół wokół.ღ♥ღPozdrawiam i cieplutki uśmiech zostawiam..ღ♥ღżyczę miłego dnia.ღ♥ღ

 

1  2 

 
   Aforyzmy
   Cytaty
   Dollsy
   Extra gry escape
   Extra gry sportowe
   Extra gry
   Gify anioły
   Gify dzieci
   Gify elfy
   Gify imiona
   Gify kwiaty
   Gify Mikołaje
   Gify misie,misiaczki
   Gify psy i kotki
   Gify różne
   Gify świąteczne
   Gify Wielkanocne
   Gify znaki zodiaku
   Gify wisiory
   Kartki dla mamy i taty
   Kartki na Dzień Dziecka
   Linie
   Obrazki anioły
   Obrazki dzieci
   Obrazki fantastyczne
   Obrazki,gify Witch
   Obrazki H2O cz.1
   Obrazki i gify Bratz
   Obrazki jesienne
   Obrazki-kolorowe szkło
   Obrazki kwiaty
   Obrazki motyle
   Obrazki mroczne
   Obrazki na bloga
   Obrazki oczy cz.1
   Obrazki serca
   Obrazki usta
   Obrazki widoczki
   Obrazki woda
   Obrazki-wyznania miłosne
   Obrazki z napisami
   Obrazki zimowe
   Pikselki
   Scooby doo
   Słodkie zwierzaki
   Wiersze jesienne
   Wiersze miłosne
   Wiersze perełki
   Wiersze różne
   Wiersze wspomnienia
   Wiersze życzenia
      Wiersze życzenia 2
   Wierszyki do pamiętnika
   Wierszyki Dzień Ojca
   Wierszyki na Dzień Matki
   Zwierzaki
   życzenia wielkanocne
   Alistronka opis
   Obrazki anioły 2
   Obrazki fantastyczne 2
   Obrazki motyle 2
   Obrazki mroczne 2
   Obrazki serca 2
   Obrazki tekstowe 2
   Obrazki usta 2

STRONA GŁÓWNA
****************************
STRONY Z ULUBIONYMI GRAMI
apaczowe-ubieranki
kurnik
bobibobi

Stronka działa od
12.02.2009r.Wpisz się i zostaw swój ślad...
pogadajmy...
albo zostaw komentarz


Jaka jestem....
Jedyna w swoim rodzaju,
Dla każdego inna...zawsze taka sama,
Dla jednych księżniczka...dla innych szara myszka,
Niezastąpiona, niepowtarzalna,
Ciągle szalona, zawsze normalna...
Wiecznie otwarta... Miłości warta.
Nieidealna Ja...


free counters ....::::GŁOSUJCIE::::....
Czy podoba Ci sie ta strona ?
Tak Nie

Zobacz wyniki
TOP-LISTA BLOGÓW


Aktualny PageRank strony alistronka.zafriko.pl/ dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

 
Copyright ©2009 by alistronka

Aktualny PageRank strony alistronka.zafriko.pl/ dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Kreator Stron www